Agilitění

16.02.2014 19:43

Stále trénujeme s Myslim agility a Katka je tak hodná, že nám natočila další videa, jak se zlepšujeme :-D Najdete je ve VIDEOGALERII v odkazu na youtube.com Videa jsou bez úprav, abyste viděli, jak nás Roman Svoboda hezky vede a jak i mně dokáže vysvětlit prvek, který mi nejde.

Na tréninku si užíváme spoustu legrace, hlavně, když se Mysli sám odměňuje nějakou překážkou, tunelem či zónou :-D

Také s Titínkem trošku začínáme, ale je opravdu moc šikovný a hlavně vypadá, že ho to baví :-) Trošku mi kazí mou reputaci neústupné „výcvikářky“, protože neumí téměř nic ze základní poslušnosti :-D, dokonce nemáme ani sedni s odložením :-D On mi prostě ten svůj výcvik děsně kazí tím, jak je roztomilý. :-D Ale těžce na sobě pracujeme – tedy zatím jen na tom sedni :-D Důležitější je přeci jen výchova, aby z něj byl sebevědomý pesan, který bezhlavě neútočí na vše živé kolem, má rád lidi a rád se seznamuje se vším, mu svět nabízí ;-)

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>