ANTIKONCEPCE

16.04.2008 20:44

 

Jako téměř každý den, kdy jsem přišla z práce, byl v předsíni „letákový sníh“ (Jejda má totiž letáky k dispozici na „čtení“ – nejraději má Baumax, Hornbach či Baumarkt jako správný chlap). Tak jsem vzala drahouška ven, když jsme se vrátili a já začala likvidovat letákový posyp, tak jsem v obýváku našla roztrhanou krabičku a dvě plata vyloupaných prášků antikoncepce!!!! V tu chvíli by se ve mně krve nedořezal. Rychle jsem našla telefon na veterináře a vyděšeně mu vylíčila co se stalo. Pan doktor se mně klidným hlasem zeptal, jaká je základní složka prášků. Tak jsem rozdělala leták (podotýkám že o velikosti A3) a hledala ten správný název. Nemohla jsem ho najít, a tak mi pan veterinář řekl, že se to uvádí i na krabičce (buďto nejsem jediná, komu pes sežral antibabypilulky, nebo se fakt vyzná). Tam jsem to samo sebou hned našla a při mé odpovědi jsem byla ujištěna, že tato látka Jejdovi v žádném případě nemůže ublížit. Tu ránu, jak mi spadl kámen ze srdce, museli slyšet až v Praze :-)

Adrenalinu mi v žilách kolovalo tolik, že bych mohla dotovat Fakultní nemocnice. Když o tom tak přemýšlím, asi mi chtěl Jejda naznačit něco o tikajících hodinách :-)

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>