DÁLKOVÝ OVLADAČ

10.07.2008 19:49

 

Jejdánek, když jsme doma, je tím nejhodnějším zvířátkem, jakého si dovedete představit. Když se nudí, přinese hračku, aby si sním člověk chvilinku pohrál, pak si lehne, nebo se přitulí a bez problémů odpočívá. Dokonce pokud je Ondra po noční, tak s ním 8 hodin spinká nebo si najde něco na žvýkání a ani ho už nebudí.

Když ale nejsme doma (protože musíme chodit do práce, což Jejdule vůbec, ale vůbec nechápe), tak nám „za trest“ vždy připraví překvapení v podobě něčeho zničeného. V poslední době se zaměřil výhradně na elektroniku. :-)

Příhoda s ovladačem začala zajímavě :-) Přijdu si takhle z práce, odemknu dveře a nic! Žádné vítání! Což mi přišlo velmi podezřelé. Rychle si zouvám boty, abych se běžela podívat, kde ten náš nezbeda je. Doslova vletím do obýváku a Jejda - sedí na gauči a „vyklepává“ polštář svoji oháňkou. Bylo mi jasné, že najdu fragmenty něčeho drahého. Tak se rozhlížím a na zemi leží zelená destička podlouhlého tvaru s tištěnými spoji. S vyvalenýma očima přemýšlím: „Že by se dostal do počítače? To je nesmysl“ Plechovou bednu přeci nerozkouše a se šroubovákem ho ještě nikdo nenaučil.“ Pak mě to došlo! OVLADAČ! Podotýkám, že televizi jsme kupovali předloni k Vánocům. Pak jsem objevila „čudlíčky“, některé v celku, jiné oddělené (nejvíc se Jejda vyřádil na „on-off“ čudlíku – ten byl na 3 díly) a přední kryt. DloUho jsem hledala i ten zadní kryt, ale marně. Z čehož jsem byla celkem hodně rozhozená při představě, že ty ostré kousky plastu naládoval do sebe. Nakonec jsme ho s Ondrou našli schovaný pod gaučem, nejspíš si ho tam Jeje nechal na příště :-)

 

Aby všichni moderní opraváři elektroniky věděli, jak správně rozebrat dálkové ovládání, přikládám fotodokumentaci:

 

 

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>