Další člen :-)

07.09.2010 18:39

Jak jsem se rozhodla, že si pořídím druhého psa? Přiznávám, že velmi náhle :-), ale láska si prostě vybere svou "oběť" a pak... Pak už člověk jenom dělá rozhodnutí srdcem. 

Ale abych se dostala k tomu, jak to bylo:

    19.7. se v chovatelské stanici Leneli, kde se narodil i náš Jeje, narodila banda štěníků. Protože jsem plánovala na víkend cestu k babičce a Žamberk se dá říct, že je po cestě, tak jsem se s Lenkou dohodla, že se u ní zastavím a podívám se na ta morčata a zase po delší době si popovídáme :-) Vyjela jsem velmi časně, abych se také v nějaké rozumné době dostala k babičce, ale jsem moc ukecaná a tak jsem byla u Lenky déle, než jsem plánovala. Při povídání jsem nemohla odtrhnout oči od těch malých slepých "krysátek" aneb skoropsů, kteří byli velmi akční - buďto sosali mlíčko, nebo chrněli. Všichni byli kouzelní, ale Mysli mezi všemi jasně vyčníval s tím svým plamínkem na zádech. A já jsem se prostě zamilovala :-) 

    Když jsem od Lenky jela k babičce, tak celou cestu jsem přemýšlela - ne nad tím jestli si mám pořídit druhého psa, ale nad tím, jak to všechno udělám, abych si mohla Plamínka (jeho "pracovní" jméno) přivést domů - přestavba nábytku a pod. :-D Také u babičky jsem nad tím dumala a druhý den jsem se rozhodla, že Plamínek bude bydlet s námi. Cestou domů jsem se zastavila opět u Lenky a "uprosila" jsem jí, abych se mohla stát hrdou majitelkou dalšího psa od ní. :-)

 

Takže momentálně napjatě  s Jejem čekáme na 11.9. což je datum, kdy si budu přebírat SVÉHO Mysliho. Zatím se spolu ještě nesetkali, protože štěňátka byla moc malá na to, aby si Jeje prohlédnul svého synovce, který s námi bude žít, ale věřím, že si padnou do oka a budou nerozlučná dvojka. To se ale všechno teprve uvidí a Vy si o tom ještě určitě pěkně počtete :-D. 

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>