MVP Mladá Boleslav

25.08.2012 20:03

Dnes jsme byli v Mladé Boleslavi na mezinárodní výstavě psů. Akce se konala v areálu "chrtího závodiště". Prostředí bylo opravdu moc hezké.

 

Když jsme přijížděli, měla jsem obavu z deště, ale naštěstí po dvou hodinách vykouklo sluníčko a nakonec bylo pěkné hicno :-D Podívat se přijela i Lenka Fránková, která udělala i nějaké fotečky, které již brzy přibudou v jejím fotoalbu.

 

Ale abych nepřeskakovala, jak mám ve zvyku. :-) V pátek při večerní procházce si Mysli ulomil drápek tak, že začal kulhat, což mě samosebou vyděsilo! Navíc v noci ještě měl asi cestovní horečku, takže průjem jak bič. :-D V sobotu ráno Mysli kulhal, jakoby měl jen tři nohy a tvářil se, že mu ho vše opravdu mooooc bolí. No prostě výraz telátka. Když jsme přijeli na místo a já vzala kluky z auta, tak pořád ještě kulhal, naštěstí průjem už neměl. Dokonce kulhal ještě, když jsme si zkoušeli běh v kruhu. Musím říct, že se mi chtělo brečet. Když jsem Mysliho vytáhla z bedny a šli jsme do kruhu "naostro", tak naštěstí už nekulhal a krásně se předváděl. Ale výraz ubožátka mu zůstal. Paní rozhodčí se moc líbil, jen ta jeho hlava... Jak říká Léňa: "Mysli má hlavu jak pantofel mého dědy" :-D K tomu výraz chudáčka, no prostě boží :-D Nakonec mě paní rozhodčí rozesmála výrokem: "Mě na té jeho hlavě pořád něco vadí a nevím co.... Už vím, ale to Vám už určitě někdo řekl: on vypadá jako BORDERA!" :-D :-D :-D Smála jsem se, že mi skoro tekly slzy. Jinak Mysliho moc chválila, jak stavbu těla, tak i barvu a to, jak se krásně předvádí. Máme nádherný posudek, což mě uspokojilo, i když jsme třídu nevyhráli.

 

Takže nakonec jsme získali známku V2, res.CAC.

 

Ještě bych chtěla poděkovat za milou společnost na cestě a opět skvělou navigaci od kamarádky Katky a taky Léně, že přijela a my si zase mohly pokecat. Díky holky, skvěle jsem si to užila!

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>