Plánovaná štěňátka

21.02.2013 20:51

Dnes proběhlo plánované krytí chovatelské stanice Iremir ve spojení:

 DOMYSLÍM TO Leneli "Mysli"           a           Calliente of Bohemia Balada "Lili"

                     

Štěňátka očekáváme koncem dubna, už se na ně moc těšíme a jistě si uděláme výlet, abychom je mohli dostatečně pomucánkovat :-)

Na rodokmen se můžete podívat v databázi: https://smooth-collie-database.freehostia.com/view_litter.php?id=925

Podrobnosti o odchovu a prodeji štěňátek na e-mailu chovatelky: JanikovaM@seznam.cz nebo na mobilu: 603516452, odkaz na webové stránky Lilinky již brzby doplníme.

 

Kraťoučké povídání o proběhlém krytí:

Dnes za námi, až z dalekého Bohumína, přijela velmi miloučká fenečka Lilinka se svojí sympatickou paničkou Martinou na krytí.

Děvčata jsem vyzvedla na nádraží, vlak naštěstí neměl zpoždění :-D, a odvezla je za jejich princem Myslim. Lili a Mysli se seznámili venku, ale jelikož se Lilince Mysli moc líbil, s Martinou jsme usoudily, že není nutné zbytečně venku mrznout a půjdeme na kávičku ke mě.

Krytí se uskutečnilo asi 15 minut po našem vstupu za práh bytu :-D Lilinka byla skvělá, stála jako socha, ani se nehla ani na Mysliho nezavrčela, prostě přesně věděla, proč jeli tak dlouho tím vlakem :-D

Po kávě, dlouhém povídání, pár chlebíčkách a předvedení "šprťáckých" Mysliho triků jsem holky zase odvezla na vlak, domů dorazily bez problémů, takže teď budem s napětím čekat, až půjde Lilinka asi za měsíc na sono, kolik těch prcků se ukáže :-))

 

Pokud máte pocit, že jste v životě již zažili vše a nic Vás nemůže překvapit a jestli chcete kamaráda do každé pohody i nepohody, tak neváhejte kontaktovat majitelku Lilinky a předběžně si štěňátko zarezevujte.

 

 

 

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>