Podzimní Jumpy

30.09.2013 11:26

Na svátek sv. Václava se konaly neoficiáln agi závody na cvičišti ZKO Dolní Přím - Probluz s názvem "Podzimní jumpy"

Počasí nám opravdu přálo, i když ranní mlha spojená s přízemními mrazíky způsobila námrazu na našem autě a mou rozmrzelost z nutnosti škrabání :-D Sluníčko se ale snažilo, takže ranní mrazivé počasí vystřídalo příjemné babí léto s teplotami kolem 16ti stupňů.

Na místo konání jsme dorazili lehce po třičtvrtě na osm, ubytovali jsme psi v kenelkách, odprezentovali se a těšili se na začátek závodů. Závody byly rozděleny do kategorií dle výšky překážek a mezi začátečníky (kteří ještě nezávodili na oficiálních závodech) a pokročilé, kteří již nějakou, alespoň malou zkušenost z ofiko závodů mají. Běžely se 2 jumpingy v každé kategorii.

S Mysli jsme startovali v kategorii L začátečníků. Naštěstí jsme na startu již nebyla tolik nervozní jako na našich prvních neoficiálkách, takže jsem nezapomněla parkur :-D Mysli běžel moc hezky, bez odmítnutí, jen shodil 2 laťky v každém parkuru, díky čemuž jsme se umístili v prvním jumpu na 5. místě a ve druhém na 4. místě.

Organizátoři připravili ceny pro všechny kategorie do 4. místa, takže jsme si odnesli i krásnou cenu za 4. místo :-)

Fotila a nahrávala nás Katka Dědičková, které moc děkujem a gratulujem ke krásnému umístění s Mikouškem a krásným a radostným běhům s Roníkem ;-)

jumping 1: https://www.youtube.com/watch?v=19uQlajYXQU

jumping 2: https://www.youtube.com/watch?v=kg6LkaNLRtg

A ještě video od Mertíkových, kterým moc děkuji ;-) Video je upraveno tak, že jsou na něm oba běhy - bohužel takhle daleko v úpravách ještě nejsem :-D ještě jednou děkuji jak za pořízení, tak i za práci s úpravami a Davidovi se Simírem a Clarkem také moc gratulujem ke krásným umístěním. Těším se, že se zase někde shledáme.

mrkněte tady: https://www.youtube.com/watch?v=Hoj4HH09igQ

 

Byl s námi i Titínek, který nám fandil a pozorně sledoval, jak se "to" vlastně běhá. Příští rok bychom také chtěli začít trénovat, tak uvidíme, jak nám to půjde.

Protože byla taková zima, tak Jejdánek zůstal doma a fandil z teplého vyhřátého místečka na gauči :-))

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>