A je to tady

02.09.2013 07:16

A je to tady, naše smečka se rozrostla o dalšího člena :-D Celým jménem Astien Magic Dash, kterému jsme se rozhodli domácky říkat Titínek. Plemenem Portugalský podengo malý, jedná se o téměř neznámé plemeno u nás v Čechách, ale věřím, že díky milé povaze a mrštnosti si brzy získá srdce všech sportovně založených lidí, kteří touží po malém kamarádovi.

Málo kdo uvěří, že jsem si pořídila takhle malé plemeno, ale chytl mě za srdíčko hlavně svým vzhledem a milým kukučem :-) Věřím, že si s Títínkem vyzkoušíme nějaký ten psí sport a že se mu to bude líbit. Zatím se seznamuje s "velkým světem" a ruchem "velkoměsta" :-D, objevujem krásy a záludnosti vysoké trávy a honění se s klukama.

Po tak namáhavé procházece se Titíek vyvalí na zádíčka a spokojeně si pochrupkává. Sem tam se mu zdají i nějaké ty psí sny a škube do vzduchu nožičkama :-D

Jako s každým členam naší smečky, jsme domů s Titínkem dorazili v noci :-D a to v 00:20 v sobotu 31.8. Cesta probíhala bez sebemenších komplikací. Titínka na klíně chovala kamarádka Lucka Němcová, tímto jí za skvělou společnost a noční slovní fotbálek, k udržení řidiče bdělého, moc moc děkuji ;-)

Hned duhý den jsme jeli na flyballový turnaj do Mladé Boleslavi fandit družstvu Black Pirates, kteří Piráty reprezentovali na turnaji O pohár flyball clubu ČR, kde se umístili na krásném 5. místě, moc jim gratulujeme. Titínek vše sledoval ze zadní části auta, kterou mám určenou pro přepravu psů :-)

 

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>