.

  

A JÉJE Leneli 

Jmenuji se A jéje, ale doma mi říkají Jejda, Jeje, Lulan, Pupík a když zlobím, tak Vobluda chlupatá pelichající. Jsem Krátkosrstá kolie a jsem na to pyšný.

Narodil jsem se 27.6.2007 v chovatelské stanici Leneli, kde jsem bydlel celé dva měsíce a pět dní (do 31.8.), než jsem se přestěhoval do Ostravy na Fifejdy, kde jsme bydleli do konce roku 2010. Momentálně bydlíme v Hradci Králové.

Moje máma je BAYLA BAYLA Nirreterit a táta je ZERO HOUR Fantazija
Mám 4 ségry: Ayla Ayla, Adjara Bela, Ayta Krayta a Autorita
o mně, do doby než jsem se přestěhoval a o všech ostatních se více dočtete na stránkách chovatelské stanice Leneli. 

A jaký vlastně jsem? Jsem chytrý, hravý, zlobivý - prostě ten nejúžasnější pes na světě :-)) Rád si jako každé štěně hraju, miluju házení míčku, šišek a v poslední době čím dál víc klacíky. Pokaždé, když uvidím psa, ať už velikosti jorkšíra nebo irského vlkodava, tak si chci hrát a vítat se, ale ne každý páneček to chápe. :-))

 

  

.

 

DOMYSLÍM TO Leneli

 

Jmenuji se Domyslím to, zatím mi doma říkají Mysli, Myslík, Blonďák a zatím nezlobím, tak nijak ošklivě :-) Jsem synovec od A Jéje, takže si mám s kým hrát a do budoucna i vymýšlet lumpárny. Z toho také plyne to, že jsem Krátkosrstá kolie :-)

Narodil jsem se 19.7.2010 také v chovatelské stanici Leneli, odkud si mě moje panička v sobotu 11.9. odvezla do Ostravy. Cesta byla příjemná a panička říká, že jsem byl mooooc hodný. V Ostravě jsme s paničkou a strejdou Jejdou bydleli do konce roku 2010. Pak jsme se zase stěhovali a pak zase a zase :-)) Momentálně bydlíme v Hradci Králové a snad už do jiného města se stěhovat nebudeme. Stěhováním mi nevadí, na nové prostředí si zvykám rychle a je to i fajn, vždy se najdou nějaké nově věci na okusování :-)

Moje máma je Adjara Bela Leneli a táta je Kangasvuokon Flynn 
Mám 2 ségry: Dáma v černém a Domaluj si, také mám 2 brášky: Dorian gray a Diplomat  
o mně, do doby než jsem se přestěhoval a o všech ostatních se také více dočtete na stránkách chovatelské stanice Leneli. 

A já jsem velmi hravý, hlodavý, kňoura, ale na druhou stranu poslušný a děsně krásný :-))

 

 

.

 

Astien Magic Dash

 

Jmenuji se Astien a momentálně mi doma říkají Titínek, Titin, Astík a šmudla. Kupodivu nejsem krátkosrstá kolie, ale krásný zástupce plemene Portugalský podengo - malý. Jeje a Mysli jsou mými adoptivními "velkými bratry" a už s nimi vymýšlím lumpárny a moc rád s nimi venku běhám, co mi jen moje malé nožičky stačí, zato do toho dávám svoje velké srdíčko a mAXIMÁLNĚ si to užívám.

Narodil jsem se 23.1.2013 v chovatelské stanici Magic Dash blízko Brna. Odsud si mě panička odvezla 30.8.2013 a domů jsme dorazili 20 minut po půlnoci 31.8. Cestou jsem byl moc hodný a spinkal na klíně kamarádky Lucky.

Vůbec nezlobím, jen jsem zatím trochu bázlivý, ale to je jen rozkoukávání v novém prostředí, už začínám doma i trošinku lumpačit a moc mě baví ožvýkávat jakoukoliv tkaninu :-D.

Doplnění z 8.3.2014 :-) Trošku už zlobím, ale jen někdy, když mě popadne pouberta. Roste ze mě náramný šprýmař a dokážu paničku rozesmát jako nikdo jiný. Každou lumpárnu hned vyrovnám svým "šprťáckým" chováním, lišáckým úsměvem a roztomilým kukučem. Trošku začínáme s paničkou zkoušet agilitění a zatím mě to náramně baví. Třeba se jednou také podívám na nějaké ty závody a ukážu, co všechno ve mě je. Panička na mě bude určitě moc pyšná :-)

Také už nejsem tak bázlivý, ba naopak. Děsně rád zkoumám všechno živé, hlavně to, co se rychle pohybuje, nejradši mám hru "nahoněnou" :-)) Mám spoustu psích kamarádů, se kterými běhám a jsem čím dál rychlejší. S lidmi se skamarádím ještě rychleji, všichni si totiž myslí, že jsem děsně roztomilý a já se na ně vždyky usmívám a používám svůj nacvičený "psí pohled" :-D

Moje máma je Branco Borboleta Farafra a táta je Escol
Mám 2 brášky:  Adonise, který bydlí ve Finsku a Altara, který zatím čeká na svého nového páníčka, na kterého se můžete podívat a informovat na stránkách chovatelské stanice: www.magicdash.eu  

Titínek nás opustil dne 22.11.2014 po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií. Vím, že už nikdy nepoznám takhle mazlivého kamaráda, co umí tolik různých výrazů ve tváří... Budeš nám chybět <3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>