AKTUALITY

14.05.2014 20:40

Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-)

Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility", kterou se snažím více aktualizovat než "novinky"

 

Velkou novinkou je Titínkovo uplně první zviditelnění v agility. A to na neoficiálních závodech, které pořádali Sirius team z Opatovic nad Labem. Kde parkury stavěla a velmi mírnou a milou rozhodčí byla Péťa Haspeklová. V prvním běhu se Titínek nechtěl podívat do zahnutého tunelu, prostě neviděl ono "světlo na konci tunelu", a proto jsme si vyběhali 2 odmíntnutí a tím pádem i poslední místo :-D Ve druhém běhu už věděl, že i když tam není světlo vidět hned, nic se neděje, ono se zarohem objeví :-D Takže už bez problémů vlítl do tunelu, navíc se proběhl přes Áčko i kladinu, jako naprostý profík, a doběhli jsme na 1. místě!!! Mám z něj neskutečnou radost. Tady je pár snímečků, jaký je Titínek šprt a krásně mě sleduje.

 

Navíc zvládá i u agility být děsně roztomilý :-D

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>