Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39

Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-))

Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro pomalou paničku :-D Kupodivu jsem byla všude v čas a dokonce jsem stihla i nějakou tu otočku :-D

V prvním parkuru Mysli oběhl hned první překážku, takže odmítnutí, pak si seskočil sestupnou zónu na Áčku, takže chybka. Z čehož plyne 10 trestných bodů a známka VD Zbytek parkuru jsme doběhly bez problémů, opět krásný náběh do slalomu jak v prvním, tak i ve druhém parkuru, z toho jsem měla snad největší radost :-)). Ve druhém parkuru opět Mysli oběhl první překážku a aby mi ukázal, že ta časomíra se mu faaaakt nelíbí, tak si skočil hned tu druhou, tím pádem DISK :-))

Už teď se ale těším na další zkoušky, na které se chystáme 13.4., doufám, že tréma bude čím dál menší a já budu čím dál méně zmatkovat ;-)

 

Děkuji moc za rady trenéra Romana Svobody a gratuluji mu ke složení další A1 zkoušky s Jennynkou a také ke složení předposlední A2 zkoušky s Terezkou.

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>