Coursing

14.08.2012 12:33

V neděli 12.8. jsme se zúčastnili tréninku coursingu v Litomyšli. Akce se konala v jezdeckém areálu Primátorská hráz. GPS dělala kamarádka Katka (s krásným křížencem Mikouškem), která měla perfektní mapku a ani na chvilku nezaváhala a vedla nás naprosto přesně na místo určení. Kyby nás nezmátl velmi sympatický manželský pár, kteří nám řekli, že tam se nejspíš žádný coursing neběhá :-)), byli bychom na místě již v 9:00 hod :-D

Chvilku po nás dorazily dvě příjemné slečny s překrásným barzojem, a pak ještě další a další "chrtí" krasavci, bylo opravdu na co koukat. Prostředí a hlavně atmosféra byla naprosto bezkonkurenční. Všichni jsme si to skvěle užívali.

Kluci běželi společně dva běhy. Při prvním běhu Mysli ke konci dráhy ztratil z dohledu "kořist" a samosebou hned hledal oporu ve mně :-)) Když jsem mu naznačila směr, kterým mu kořist zmizela, opět se zapojil a trať doběhl až do konce. Při druhém běhu to cestou do kopce vzdal, jelikož byl ode mě příliš daleko a hned se vracel zpět, no prostě jedničkář se v něm nezapře :-D Za to Jeje byl ve svém živlu! Dráhu běžel kompletní pokaždé a bylo na něm vidět, jak si to maximálně užívá. Byla jsem moc spokojená, jak se kluci předvedli.

Mickey běžel na plné obrátky a myslím, že i když je Mikoušek o polovinu menší než kluci, tak i  Jeje by měl co dělat aby mu stačil. Také na něm bylo vidět, že ho to maximálně baví. Takovou radost z "práce" jsem u něj snad ještě neviděla. :-)) Při druhém běhu začala u navijáku docházet baterie, takže v jednu chvíli spomalil natolik, že Mikoušek střapec chytíl a snažil se ho Katce aportovat :-D Bylo to nádherné.

Cestou zpět všichni 3 kluci leželi a odpočívali. Jeje s Myslim usnuli a Mikouškovi se tak zavírala očka, že je sotva udržel :-)) My s Katkou jsme byly spokojeny, že se kluci takhle vyřádili a my si užily parádní dopoledne :-))

Kátě děkuji za perfektní navigaci a hlavně nahlášení kluků na tuto akci :-)) Doufám, že si to ještě do konce prázdnin znovu zopakujem.

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>