Jarní dvojzkoušky

09.03.2014 07:27

 

Dne 8.3.2014 sme se účastnili našich uplně prvnich ofiko agi zavodů. S názvem "Jarní dvojzkoušky", které se konaly v hale Jízdárny Hradec Králové v Malšovicích.
Rozhodčím byla a parkury stavěla Kateřina Lerlová. Oba parkury byly nádhrené, první více technický, druhý zase více běhavý.
Byla jsem zase děsně nervozní, ruce i nohy se mi klepaly :-D a Mysli to na mě moc dobře viděl. Taky se při prvním běhu rozhodl, že má víc než na mě, náladu na tunel, tak hned za první skočkou si našel jeden před sebou a proběhnul si ho :-D, což znamenalo náš první DISK. Začali jsme ale znovu, abychom si ho alespoň proběhli. Mysli měl krásné zóny, už se lépe soustředil, sice shodil 3 skočky, ale nádherně trefil slalom, takže jsem byla spokojená.
Na video můžete mrknout tady: https://www.youtube.com/watch?v=T-cqUFaDm58
 
Druhý parkur běžel krásně čistě, vnímal mě tak jako vždy a NIC NESHODIL! a kdybych stíhala já a nekochala se, jak nám to hezky jde, tak by tam nebylo ani to jedno odmítnutí. Z toho vyplývá, že máme první zkoušku splněnou na VÝBORNOU!.
Mám tak obrovskou radost, že to ani nedokážu popsat :-))
No a druhé - to lepší videiko je tady: https://www.youtube.com/watch?v=-M1zjI_9t6o
 
Děkujem za milou společnost a natáčení videa Katce Dědičkové. Za podporu a užitečné rady trenérovi Romanu Svobodovi. Fandění Páje Pleskotové a Cindě Lucce Němcové.
 
Bylo to perfektní sobotní odpoledne.
 

 

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>