Klubová výstava Hurbanovo

01.05.2011 12:52

Včera 30.4. jsme byli na Klubové výstavě Slovenského Klubu chovatelů kolií a šeltií, která se konala ve městě Hurbanovo. Slováci mi prominou, skloňování jmen měst (nejen slovenských) je pro mě záhadou :-). Posuzovala maďarská rozhodčí Elena Balázsovits.

Kluci byli hodní a krásně se předváděli, paní rozhodčí se líbili, dostali oba moc pěkné posudky. Byla to moje první výstava v kruhu, takže jsem to samosebou trochu kazila. Nevadí, budu na sobě pracovat a příště to bude na jedničku, třeba dostanu taky já nějaký ten piškotek za odměnu :-))

 

Výsledky:     A Jéje Leneli, tř. otevřená, V1 CAC

                  Domyslím To Leneli, tř. mladých, V2

 

Jeli jsme s naší chovatelkou Lenkou Fránkovou a s Katkou Pánkovou (od šeltiček). Moc jsme si to s klukama užili, byl to příjemný den, krásné počasí, skvělá společnost - co víc si člověk a pes může přát.

Tentokrát jsem nenafotila ani jeden obrázek, ale dokumentace bude již brzy v Lenčině fotogalerii na stránkách její chovatelské stanice www.leneli.cz (kde najdete odkaz na Picasaweb). Fotečky budou jistě stát za to :-))

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>