Konec výmluvám

11.02.2011 19:40

Od dnešního dne mám doma internet - SLÁVA! Takže se už nemám na co vymlouvat a aktualizuji :-) Přidala jsem pár fotek do fotogalerie na Picasa, takže můžete vidět, jak Mysli roste, jako z vody no a hlavně z granulí. Je to panečku veliký jedlík, i když to na něm není moc vidět, je spíše štíhlejší to po mně asi nemá :-)

Od doby co jsme se přestěhovali z Ostravy do Třebechovic pod Orebem, jsme toho zažili opravdovou spoustu. Chodíme často na procházky do Týniště nad Orlicí, je to tady co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky :-) Také bychom chtěli začít s ovečkama, ale to je zatím ve stádiu příprav, uvidíme. Doufám, že se tahle zábava bude klukům líbit - mně by se líbila, nemusí se u toho běhat :-)) Ve stádiu příprav je mimo jiné pár výstav, hlavně bychom se chtěli ukázat na výstavách ve východních čechách, ale možná i v cizině. Jak říkám, stádium příprav.

Z Mysliho se stává opravdový hlodavec do "sekce" Devastace časem přibude konferenční stolek a válenda :-) Psaní článků má zatím čas, jsem ráda, že jsem dala dokupy fotky :-) Rozhodně je na co se těšit.

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>