V podstatě 5 let

03.08.2012 14:45

Za chvilku to bude 5 let, co žuji se svými dvěma psy. Mým oblíbeným, málo mazlivým, bez odměny nepracujícím :-)) ale hrdým a krásným Jejem. A srdcovým, extrémně mazlivým, jedničkářem Myslim. Jen abych doplnila tu pracovitost u Mysliho - on prostě pracuje i za práci, jeho to prostě baví. Někdy mi svým chováním hodně připomíná borderku - když mě hypnotizuje strnulým pohledem, předníma packama přešlapuje na místě a zadní se mu chvějí nedočkavostí, jen když dám povel, nebo pohnu tělem, hned reaguje.

Zezačátku jsem se bála, že pořídit si druhého byla chyba :-)) Netrvalo dlouho a kluci mě vyvedli z omylu. Dodnes si vystačí sami, venku si hrají, doma vedle sebe odpočívají. Mysli se semnou mazlí a Jejemu vyhovuje, že se může jen lehce přitisknout k mým nohám a horentně ho "nemucánkuju" :-) Prostě každý má svoje. Co mám dva, tak tvrdím, že dva jsou lepší než jeden. Když byl Jeje sám, každou procházku mě "vyzíval" ke hrám, házení klacku, honění, no prostě pozornosti. S Myslim se o klacky přetahují spolu, honí sebe a někdy i zajíce, kterého vyplaší v trávě.

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>