Veterina

04.10.2010 12:54

Dnes jsme byli na veterině - s Myslim poprvé tady v Ostravě, s Jejem už poněkolikáté :-D Paní doktorka byla z Mysliho velmi nadšená pořád říkala, jak je krásný a jakou má nádhernou barvu a že už dneska nebude pracovat, ale bude se jenom mazlit s takhle nádhernými a hodnými pejsky :-) Ale nejvíce byla stejně nadšena z jeho jména a tvrdila, že mám velmi dobrý smysl pro humor. Prostě kombinace Ajéje Domyslím to je nenapodobitelná a také říkala, že je škoda, že více lidí nemá v sobě dost humoru na to, aby dávala taková krásná česká jména. :-)

Mysli byl na veterině v pohodě, očkování zvládl s přehledem, jediné, co mu vadilo byl teploměr :-D Na váze ručička ukázala už 9kg a u Jejeho 26,5kg, jo, jo jsou to cvalíci po paničce :-D Dostali jsme i tabletky na odčerení a termín na přeočkování. Kluci dostali mimo jiné i spoustu pamlsků, až jsem se bála, že je vrhnou při cestě domů na sedačku :-) Cestu autem jsme zvládli v pořádku - sice to máme jen asi 15 minut, ale posledně se Mysli stihl poblinkat na parkovišti před domem. Dneska to bylo vše v pohodě, takže příště jedeme autobusem, ať si Mysli zvykne i na tento způsob dopravy.

Závěrem bych chtěla dodat, že očividně bude Mysli milovat veterináře stejně jako Jeje, jen doufám, že se prcek nebude tak moc snažit dostat do ordinace jako jeho strejda. :-)

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>