Začátky

18.10.2012 08:08

Tento sport byl pro mě vždy velkým lákadlem. Sledovat agi závody je prostě nádhera, psi při něm vypadají naprosto skvěle a u lidí to vypadá, že je to hračka. A tak jsem se rozhodla, že to s Myslim zkusíme, jestli to budu zvládat.

 

Začátkem září jsme se tedy přihlásili do agility školičky, kterou pořádá Agility klub Hradec Králové. Jezdíme na cvičiště, které je ve Svobodných Dvorech každou středu od 16:45 hod. Nervy si na nás procvičuje Lucka. :-))

Doufám, že se někdy naučím neztrácet se na parkuru, i když tam je jenom 6 překážek :-D Vždy jsem věděla, že rychlejší pohyb mně dělá problémy, ale koordinace běhu s ukazováním a natáčením těla v kombinaci se sledováním Mysliho je pro mě velký oříšek. Na rozdíl ode mě je to pro Mysliho naprosto přirozené a vypadá, že ho to docela i baví :-))

 

Díky Katce, která nás natočila na včerejším tréninku, se můžete podívat, jak nám to zatím jde :-))

https://www.youtube.com/watch?v=tODysTMVQMo

 

Nemyslím si, že někdy budem v agility závodit a pokud ano, je to hudba vzdálené budoucnosti :-)) V létě bych se chtěla s Myslim zúčastnit nějakého intenzivního kurzu, či agi táboru. To se ale ještě vše uvidí a my Vás o tom budeme jistě informovat.

Novinky

IM MEMORIAM

27.11.2014 19:24
Dne 22.11. 2014 se s námi navždy rozloučil Titínek. Po krátkém boji s akutní hemolytickou anémií.    

AKTUALIZACE

05.08.2014 20:32
Konečně jsem zase po dlouhé době aktualizovala stránky. Zatím sice jen v sekci Agility, kde jsem doplnila všechny výsledky, kterých jsme zatím dosáhli. Snad, již brzy udělám nějakou obsáhlejší aktualizaci :-))

AKTUALITY

14.05.2014 20:40
Už dlouho jsme neaktualizovali :-)) Máme docela natřískaný program všemi různými agi záležitostmi :-D Nejen zkoušky, ale také závody. A s Myslim se "diskáme", kde to jen jde. Mám tak trochu pocit, že čím déle běhám, tím hůře mi to jde :-) Na naše výsledky se můžete mrknout v záložce "agility",...

Neveklov - dvojzkoušky

16.03.2014 08:39
Máme za sebou druhé agi zkoušky. Bohužel se nám nevedlo tak hezky jako v přechozích zkouškách, ale i tak jsem spokojená, jak nám to s Myslim hezky běhá :-)) Zkoušky se konaly na farmě v Herouticích. Rozhodčím byl a parkury stavěl Petr Rybář. Byly hodně běhavé, méně technické, což není nic pro...

Záznamy: 1 - 4 ze 101

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>